Jesteśmy szkołą oferującą edukację językową na miarę współczesnych czasów. W naszym instytucie na pierwszym planie znajdują się słuchacze, dlatego też do każdej grupy i do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Do grona naszych słuchaczy należą zarówno dzieci, jak i dorośli. W grupach dziecięcych zwracamy uwagę na to, aby rozwój językowy szedł w parze z rozwojem emocjonalnym oraz aby akwizycja języka obcego odbywała się przez zabawę oraz w aktywizujący sposób.

Nasi lektorzy to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią wsłuchać się w potrzeby i oczekiwania uczniów. Jako doświadczeni egzaminatorzy wiedzą również jak skutecznie przygotować do certyfikatów. Na zajęciach kładą nacisk na komunikację i stwarzają przestrzeń do swobodnej wypowiedzi, dyskusji oraz wymiany poglądów.

Jednak nauka u nas to nie tyko wytężona praca, lecz również dobra zabawa. Nasi lektorzy przy pomocy ćwiczeń aktywizujących i gier uatrakcyjniają zajęcia, dzięki czemu nasi słuchacze uczą się chętniej, wydajniej i z większym zaangażowaniem.

Na zajęciach stosujemy ponadto nowe technologie – aplikacje i narzędzia internetowe, które urozmaicają lekcje oraz przygotowują słuchaczy do funkcjonowania w wielojęzycznej globalnej wiosce internetowej.

Nowością wprowadzoną w tym semestrze jest uruchomienie platformy insta.ling, która umożliwia poszerzanie słownictwa w każdym miejscu, przy użyciu komputerów lub telefonów. Insta.ling pozwala na regularne powtarzanie słownictwa z całego dotychczas przyswojonego materiału.

Poza podręcznikami pracujemy z autentycznymi materiałami, aby od samego początku przygotowywać naszych słuchaczy na wyzwania codziennej komunikacji oraz przez język niemiecki zapoznawać ich z ciekawymi tematami i zagadnieniami.

Nasza kadra nieustannie się szkoli i jest na bieżąco z nowinkami glottodydaktycznymi, dzięki czemu nasze kursy są na najwyższym poziomie.

Już dziś uczymy językowych kompetencji przyszłości!