Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut w Szczecinie od 25 lat zaangażowane jest w propagowanie języka niemieckiego. Nauka w naszym Instytucie pozwala na odpowiednie przygotowanie do jednego z najbardziej uznawanych na całym świecie egzaminów językowych. W naszej ofercie znajdują się kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Centrum prowadzi zajęcia grupowe w trybie standardowym oraz intensywnym, a także kursy indywidualne oraz dla firm. Nasze kursy są dedykowane zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom oraz młodzieży.

Od samego początku nadrzędnym celem jest dla nas jakość nauki oraz satysfakcja naszych słuchaczy, którzy dzięki naszej współpracy z instytucjami i szkołami po stronie niemieckiej mają możliwość stałego kontaktu z „żywym językiem”. Centrum, poza nauką języka niemieckiego, angażuje się również w lokalne inicjatywy propagujące naukę języków obcych.

Siedziba CEGI znajduje się w Centrum Szczecina przy ul. Mickiewicza, w miejscu dobrze skomunikowanym. Dla naszych słuchaczy udostępniliśmy bezpłatny, duży parking. Budynek, w którym prowadzimy nasze zajęcia jest nowocześnie wyposażony, co zapewnia doskonale warunki do nauki języka.