POZNAJ NOWE MOŻLIOWŚCI!

DLACZEGO ONLINE?

NAUKA Z DOMU

Na lekcje online nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy wygodny fotel, kubek ulubionej herbaty i już możesz uczestniczyć w zajęciach!

OSZCZĘDNOŚĆ

Oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze, które przy lekcjach stacjonarnych wydajesz na dojazdy.

MATERIAŁY

Na plaftofmie cyfrowej online masz stały dostęp do materiałów z lekcji, podręczników oraz notatek z zajęć.

MAŁE GRUPY

Zajęcia online odbywają się w małych grupach, dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej skuteczna.

LEKTOR

Obecność doświadczonego lektora pozwala na rozwijanie swoich umiejętności językowych w mowie i w piśmie.

URLOP? KEIN PROBLEM!

Nawet, jeśli wyjedziesz na urlop nie musisz tracić kontaktu z niemieckim! Wystarczy, że masz dostęp do internetu.

Kein Problem!

NA LEKCJI ONLINE MOŻESZ KORZYSTAĆ Z DOWOLNEGO SPRZĘTU!

Jak działa lekcja online?

Lekcja online to normalna lekcja przez Internet. W dany dzień i o konkretnej godzinie uczniowie z jednej grupy łączą się z lektorem za pomocą platformy. Wszyscy uczestnicy widzą się i słyszą, Lektor wyświetla na swoim ekranie materiały, sprawdza postępy uczniów i moderuje lekcję. Uczniowie pracują w parach lub grupach, wykonują zadania interaktywne i swobodnie wypowiadają się.

Czego potrzebuję, aby móc uczestniczyć w lekcji online?

 Niezbędny jest dostęp do internetu. Do tego potrzebujemy komputera (laptopa), tabletu lub smartfona. Z doświadczenia wiemy, że najwyższą jakość pracy oferuje praca z komputerem, dlatego zachęcamy do wybrania tego medium. Korzystanie z telefonów dopuszcza się w wyjątkowych sytuacjach. Musimy się też  słyszeć, zatem warto zadbać o głośniki i mikrofon lub słuchawki z mikrofonem. Abyśmy się zobaczyć należy włączyć kamerkę w komputerze. Ostatni element: wygodne miejsce, kubek z ulubioną herbatą oraz pozytywny nastrój 🙂

 

Nie jestem „komputerowy”… Dam sobie radę?

Oczywiście, że tak! Nie musisz być biegły w obsłudze komputera czy internetu! Twój lektor spotka się z grupą przed pierwszą lekcją na krótkim spotkaniu technicznym i pomoże wykonać pierwsze kroki w online. Zawsze będzie służyć Ci pomocą w razie jakichkolwiek technicznych problemów.

A co z podręcznikami?

Do kursów standardowych oraz intensywnych otrzymasz pakiet: podręcznik, ćwiczenia oraz dostęp do platformy e-learningowej. Podręcznik i ćwiczenia możesz otrzymać zarówno w formie papierowej jak i cyfrowej – do Ciebie należy wybór! Na platformie e-learningowej masz stały dostęp do materiałów z zajęć, do filmów i nagrań audio oraz zapisanych notatek z lekcji. Pakiety będą do odebrania osobiście w biurze bądź wysyłane pocztą.

Czy materiał na lekcji online jest taki sam jak na lekcji standardowej?

Lekcja online jest taka samą lekcją jak lekcja stacjonarna. Oprócz cyfrowej formy spotkania nie różni się niczym od standardowej lekcji. W naszych wirtualnych klasach poznasz nowych kolegów i koleżanki, będziesz wykonywał zadania, ćwiczył język w mowie i w piśmie, a lektor na bieżąco będzie kontrolował Twoje postępy. Materiał jest taki sam jak na kursach stacjonarnych, zatem po kursie online możesz rozpocząć naukę w sezonie jesiennym na kolejnym, wyższym poziomie.

Czy po lekcjach online mogę przystąpić do egzaminu Goethe Institut?

Tak! Nasze kursy online są kursami przygotowującymi do zdawania certyfikatów Instytutu Goethego.