Oferta językowa

Jeśli wcześniej nie uczyłeś się w naszym Centrum oraz masz problem z określeniem swojego poziomu znajomości języka – rozwiąż test poziomujący*. Testy poziomujące są obligatoryjne, jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy rozpoczynasz naukę od poziomu A1, tj. od podstaw.

Przypominamy, że rozwiązujemy test o jeden poziom niżej od tego, na który chcemy się zapisać (np. chcąc zapisać się na poziom A2 rozwiązujemy test na poziomie A1, pokazując tym samym, że poziom A1 mamy opanowany).

Po wypełnieniu odpowiedzi kliknij na „Ergebnisse absenden” (wyślij wyniki) i w polu Empfänger (odbiorca) podaj adres –  testy@goethe.szczecin.pl

Po otrzymaniu wyników skontaktujemy się z Tobą z informacją, który poziom będzie dla Ciebie odpowiedni.

Jeśli mają Państwo problem z otwarciem testu, prosimy o kontakt mailowy – biuro@goethe.szczecin.pl

W przypadku, gdy dalsze pytania testowe okażą się zbyt trudne przerwij test, klikając na „Test beenden”. W przypadku, gdy dalsze pytania testowe okażą się zbyt łatwe – przejdź do testu na wyższym poziomie.

A1.1 (I semestr) (kliknij tutaj)
A1.2 (II semestr) (kliknij tutaj)

A2.1 (I semestr) (kliknij tutaj)
A2.2 (II semestr) (kliknij tutaj)

B1.1 (I semestr) (kliknij tutaj)
B1.2 (II semestr) (kliknij tutaj)

B+ (kliknij tutaj)

B2.1 (I semestr) (kliknij tutaj)
B2.2 (II semestr) (kliknij tutaj)

C1.1 (I semestr) (kliknij tutaj)
C1.2 (II semestr) (kliknij tutaj)

* Prosimy o otwieranie testów w przeglądarce Chrome. Przed rozpoczęciem testu upewnij się, że w zaawansowanych ustawieniach przeglądarki (sekcja prywatność i bezpieczeństwo – ustawienia treści – java script) przy JavaScript widnieje napis „dopuszczone”.

Jeśli jednak nadal mają Państwo problem z otworzeniem testu, prosimy o kontakt z biurem: biuro@goethe.szczecin.pl

alt