KONTAKT

Najczęściej zadawane pytania

Czy kursy odbywają się przez cały rok?

Oczywiście! Nasze kursy są realizowane przez cały rok!

Kiedy można się zapisać?

Kursanci mogą zapisać się w każdym momencie trwania kursu,  z czego najlepiej zapisywać się przed rozpoczęciem zajęć. Kursy zaczynają się w październiku, lutym oraz czerwcu.

Ile godzin w tygodniu realizuje się na zajęciach niemieckiego?

Wszystko zależy od trybu nauki. Idąc trybem standardowym, kursant realizuje 4 godziny lekcyjne w tygodniu. Podczas trybu intensywnego realizowanych jest 8 godzin w tygodniu.

Na jakich poziomach można się uczyć w naszej szkole?

Kursy organizowane są od A1 do C2. W dodatku startują też grupy B+, które są uzupełnieniem godzin do kolejnego poziomu, z racji znaczącej różnicy na poziomie B1 i B2. Do ukończenia danego poziomu potrzebne jest 112 godzin zajęć, jednakże wyjątkiem jest C2. Ze względu na bardzo wysoki poziom, do zrealizowania poziomu C2, potrzebne jest 224 godzin lekcyjnych.

Czy muszę rozwiązywać test poziomujący?

Jeśli kursant jest początkujący, nie ma takiej potrzeby. Jednakże w przypadku jakiejkolwiek styczności z językiem niemieckim, zalecamy zrobienie testu. Chcemy, aby poziom był dostosowany do kursanta, który będzie się czuł spowodnie na poziomie rzeczywistym do swoich umiejętności.

Czy szkoła udostępnia materiały przez Internet?

Wszystkich naszych kursantów zapraszamy do dołączenia do naszej grupy na Facebook’u. Udostępniamy tam zestawy powtórzeniowe, quizy, ciekawostki, piosenki niemieckie i wiele innych materiałów dodatkowych.

Kiedy zostaną odrobione zajęcia, których nie ma ze względu na dni wolne?

Nie ma potrzeby odrabiać tych zajęć, ponieważ dni, w których jest wolne, nie są wliczane w grafik zajęć.  Dlatego też data ukończenia kursu zależy od tego, ile jest dni wolnych w terminach danego kursu.

 

 

 

Zapraszamy do naszego biura w godzinach:

poniedziałek: 9:00 – 19:00
wtorek – czwartek: 11:00 – 19:00
piątek: 11:00 – 16:00

Telefony

91 423 97 90
91 432 80 84
kom. 609 490 700

adres:

ul. Adama Mickiewicza 47,
pokój 114,
70-385 Szczecin