Witamy serdecznie w naszym Programie Partnerskim, który umożliwia korzystanie z rabatów wśród naszych Partnerów.


Poniżej prezentujemy listę Instytucji i Firm współpracujących z nami:

 

ceny biletów pojedynczych w cenie biletów grupowych

 

telefon: 91 33 37 661, 91 43 48 106, 512 559 465

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Opera na Zamku to scena muzyczna w Szczecinie, funkcjonuje od 1956 roku. Powstała pod nazwą Operetka Szczecińska Towarzystwa Przyjaciół Teatru Muzycznego. Od 1978 roku siedzibą Opery jest Zamek Książąt Pomorskich. W repertuarze posiada ponad 200 spektakli operowych, baletowych, operetek, koncertów i musicali. Opera na Zamku jest jedyną w Polsce sceną, która w swoim repertuarze posiada wszystkie opery Stanisława Moniuszki. Na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich organizowane są letnie sezony operowe, wypełnione efektownymi plenerowymi realizacjami oper, turniejami tenorów, oraz zróżnicowanymi repertuarowo koncertami. W 2014 roku dodatkowo odbędzie się wydarzenie artystyczne „Dla Niepodległej” z okazji 25-lecia transformacji ustrojowej w Polsce. Nad wydarzeniem honorowy patronat objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

W roku 2010 Opera na Zamku rozpoczęła pierwszy etap gruntownej przebudowy zmierzającej do unowocześnienia teatru i zapewnieniu mu optymalnej funkcjonalności. W 2012 roku powstał tymczasowy budynek na czas remontu, aby nie przerywać sezonu przedstawień.

Obecnie p.o. dyrektora jest Jacek Jekiel.

 


 

Rabat -15 % na dania oraz - 20% na kawę.

Promocja obowiązuje przy zakupie karty prepaid w lokalu

ul. Piastów 30

508 003 380

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Arete Bistro to wyjątkowa kantyna w wyjątkowym miejscu. Nowo powstała restauracja znajduje się w centrum biznesowym Office Center Piastów Szczecin. Kuchnia polska oraz śródziemnomorskiej. Zdrowe i świeże sezonowe i ekologiczne produkty od najlepszych dostawców w Polsce. Codziennie inne menu, rabaty, promocyjne i wiele innych niespodzianek.

Czynne: Poniedziałek - Piątek  07.30-18.00


 

rabat 5% na wszystkie dania i napoje

 

ul. Grodzka 2

Szczecin

+48 91 820 36 79

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Menu bistro jest różnorodne-nie powinni narzekać amatorzy mięs ani wegetarianie. Według opinii stałych klientów jest świeżo, smacznie i oryginalnie.

Lokal podzielony jest na tematyczne  stanowiska: „Zestawy Na Językach” to własna kompozycja składająca się z mięsa lub ryb + dodatki. Dania takie jak makarony czy też sałatki są przygotowywane na oczach naszych klientów. Gdy mamy nieco więcej czasu lub wybierzemy to miejsce na specjalną okazję szef kuchni przygotuje dla nas „Specjały Na Językach”. Do posiłku można zamówić francuskie wina, aromatyczne kawy, świeżo wyciskane soki.

W lokalu obowiązuje samoobsługa. Gości na wejściu wita osoba, która informuje na czym polega system „karty - kelnera”. Klienci rozliczani są na wyjściu.

W sąsiadującej piekarni „Francuzka”, dzięki przeszkleniom, możemy obserwować pracę piekarza.W ofercie piekarni każdy znajdzie coś dla siebie - pachnące bagietki, croissanty, chleb i bułeczki a także wyjątkowe torty. Kawa z maślanym croissantem,  zestaw śniadaniowy „na słono” lub „na słodko”  pomogą rozpocząć dzień w rytmie francuskich melodii.


 

Rabat - 15% na wszystkie dania i napoje

Plac Zgody 1 (Deptak Bogusława)

tel. 91 307 86 00

www.ziemniakispolka.pl

 

Nasze potrawy przygotowujemy na miejscu jedynie z polskich, najwyższej jakości produktów pochodzących od najlepszych producentów. Tradycyjna polska kuchnia z domieszką nowoczesnych elementów w zupełnie nowej odsłonie!

Nasze menu: pieczony ziemniak (klasyk, kukuziemniak, na bogato, na ostro, "o kurczę", "o kurczę na wypasie", Krzysztof Jarzyna, chilli con carne), smażony ser, świeże pieczone frytki, jajecznica, placki ziemniaczane.

Lokal jest otwarty dla Was od niedzieli do czwartku, w godz. 12.00 – 2.00 nad ranem,

natomiast w piątek i sobotę od 12.00 do 4.00!

Zapraszamy!


Rabat 10% na wszystkie dania (także na dowóz)

ul. Okulickiego 2

+48 606 541 542
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
W ofercie znajduje się pyszna pizza w ponad 40 różnych rodzajach w dwóch rozmiarach: 30 i 45 cm.
Godziny otwarcia: PN-CZW - 14.00-24.00 PT 14.00-3.00 SO 12.00-3.00 ND 12.00-24.00

 

rabat 15% na wszystkie dania i napoje


ul.Królowej Jadwigi 12  (róg ul. Krzywoustego)

ul. Monte Cassino 1 (plac Zamenhofa)

al. Niepodległości 23

ul. Rydla 52 C.H. Helios

www.facebook.com/chinatown.szczecin

 


 

rabat 15% na wszystkie dania i napoje

ul. Rydla 52 C.H. Helios
pon-sb 10-22
nd 11-22

www.facebook.com/soffra.donerkebab

Oferujemy kuchnię turecką: kebab, dania z grilla, hamburgery, zupy, fastfood.

 

 


POLANGLO – sieć księgarni edukacyjno- językowych

Rabat 15% na książki oraz słowniki

 

Potok 4, 70-812 Szczecin

Telefon: 91 460 12 45

 

Sieć księgarni  i hurtowni POLANGLO z bogatą ofertą Oxford University Press, innych wydawnictw językowych oraz podręczników szkolnych. Księgarnie, to miejsce, gdzie klient zawsze spotyka się z życzliwą obsługą o najwyższym standardzie.

 


 


Jeśli chcieliby Państwo dołączyć do grona naszych Partnerów, zapraszamy do kontaktu z biurem CEGI.