Nowość w naszej ofercie!

Centrum Egzaminacyjne Goethe – Institut  oferuje również naukę języka bezpośrednio w Niemczech. Placówki Goethe-Institut w 13 niemieckich miastach oferują kursy języka niemieckiego dla dorosłych na wszystkich poziomach nauczania. Kursy składają się z modułów różnej długości - 2,4 i 8 tygodni. Program realizowany jest w trybie intensywnym oraz superintensywnym.

Dla dzieci i młodzieży przygotowany został wakacyjny program nauki języka w najpiękniejszych miejscach w Niemczech, z atrakcyjnym programem sportowym i kulturalno-rozrywkowym.W ofercie znajdują się także propozycje dla osób aktywnych - "Niemiecki plus piłka nożna". Kursy odbywają się w renomowanych internatach, szkołach sportowych, ośrodkach konferencyjnych i hotelach w najatrakcyjniejszych regionach Niemiec. Program zawiera oprócz lekcji nauki języka niemieckiego - zakwaterowanie, pełne wyżywienie,całodobową opiekę,ubezpieczenie.Kursy niemieckiego w Niemczech

Ucz się niemieckiego efektywnie i skutecznie. Poznaj kulturę, formy spędzania wolnego czasu, kraj i jego mieszkańców. Nauka realizowana jest w międzynarodowych grupach.


Folder informacyjny


Kursy dla dzieci i młodzieży

Nauka niemieckiego w gronie rówieśników z całego świata. Baw się i doświadczaj nowych wrażeń w najpiękniejszych miejscach w Niemczech, aktywnie uczestnicząc w atrakcyjnym programie sportowym i kulturalno-rozrywkowym – to wszystko czeka na Ciebie na kursach Goethe-Institut oferowanych na każdym poziomie językowym.

Folder informacyjny


Serdecznie zapraszamy do naszego biura w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą kursów w Niemczech.

Chętnie pomożemy w wypełnieniu dokumentów aplikacyjnych oraz dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem na kurs.

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.